Casa il Gelso

Casa il Gelso

Nieuw in het aanbod! Een comfortabel vakantiehuis op een strategische plaats, pas gerestaureerd en nog volop beschikbaarheid!
Het huis bestaat uit 2 comfortabele appartementen (voor maximum 7 personen), prachtig gelegen midden de wijngaarden tussen Alba en Asti. De twee appartementen kijken uit op de wijngaarden van de Langhe en de Monferrato (werelderfgoed van de Unesco) en vanaf het zwembad geniet je van een mooi panoramisch zicht.

De sympathieke eigenaars hebben 2 appartementen recent verbouwd en wonen ernaast. Ze zijn beschikbaar indien nodig. Alle comfort is voorzien: airco, goede bedden, goed uitgeruste keuken… Het grootste appartement (60m) ligt op de eerste verdieping en heeft een mooi terras langs 2 zijden, een slaapkamer met 1 tweepersoonsbedden, keuken, eethoek, badkamer… Er kunnen tot 4 personen verblijven. Het appartement op het gelijkvloers is geschikt voor 2 tot 3 personen.
Het is mogelijk om beide appartementen met elkaar te verbinden, wat ideaal is wanneer een gezin beide appartementen wil huren.
De tuin met zijn vele zithoekjes, panoramisch zwembad, barbecue… nodigt uit om zalig te genieten van je vakantie.
Op 2,5 km ligt een mooi dorpje met een supermarkt, verschillende winkeltjes en restaurantjes.

Een ideale vakantieplaats voor wie houdt van rust, natuur, gastronomie, lekkere wijnen.. en een ideale uitvalsbasis om veel bezienswaardigheden in Piemonte te bezoeken (Alba, Asti, Turijn, Canelli, Santo Stefano…).

CIN: IT005022C2MEZT4GNV

Seizoen Prijs
Hoogseizoen € 1.015
Laagseizoen € 770
  • appartement (45 m) voor 2 tot 3 personen, gelegen op het gelijkvloers
  • 1 slaapkamer met 1 tweepersoonsbed, 1 badkamer met douche, goed uitgeruste keuken, airco
  • er kan een extra bed in de slaapkamer bij geplaatst worden
  • prijs per overnachting: 110 euro (2 pers.), 150 euro (3 pers.)
  • prijs per overnachting bij feestdagen (19/4-3/5, 31/5-2/6, 9/8-23/8, 1/11-2/11, 6/12-8/12, 27/12-31/12):
    145 euro (2 pers.), 195 euro (3 pers.)
  • kinderen tot 2 jaar zijn gratis
  • minimum 3 overnachtingen

Informatie

Aantal personen
2+1
Prijs laagseizoen
€ 110
Prijs Hoogseizoen
€ 145

Extra foto's

Beschikbaarheid

Faciliteiten

  • Oven
  • Frigo
  • Vriesvak
  • airco
  • airco
  • Zwembad
  • Wifi
  • Keuken
  • Gratis parking
  • Wasmachine
  • Bedlinnen
  • Handdoeken
  • Kinderbed
  • BBQ
  • TV
  • Huisdieren toegelaten
  • groot appartement (60 m) voor 2 tot 4 personen, gelegen op de eerste verdieping
  • 1 slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden, 1 badkamer met douche, goed uitgeruste keuken, airco
  • prijs per overnachting: 125 euro (2 pers.), 170 euro (3 pers.), 200 euro (4 pers.)
  • prijs per overnachting bij feestdagen (19/4-3/5, 31/5-2/6, 9/8-23/8, 1/11-2/11, 6/12-8/12, 27/12-31/12):
    165 euro (2 pers.), 220 euro (3 pers.), 260 euro (4 pers.)
  • kinderen tot 2 jaar zijn gratis
  • minimum 3 overnachtingen

Informatie

Aantal personen
2+2
Prijs laagseizoen
€ 125
Prijs Hoogseizoen
€ 165

Extra foto's

Beschikbaarheid

Faciliteiten

  • Vaatwas
  • Oven
  • Frigo
  • Vriesvak
  • airco
  • airco
  • Zwembad
  • Wifi
  • Keuken
  • Gratis parking
  • Wasmachine
  • Bedlinnen
  • Handdoeken
  • Kinderbed
  • BBQ
  • TV
  • Huisdieren toegelaten

Bezoek in de buurt

Zelf al bezocht? Laat weten wat u ervan vindt.

Boekingsaanvraag

  • DD slash MM slash JJJJ
  • DD slash MM slash JJJJ
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Over je aanvraag

  • Dit is een boekingsaanvraag, geen definitieve boeking. Boekingen zijn pas definitief na het overmaken van het voorschot.
  • Na je aanvraag word je binnen de 24 uur gecontacteerd.
  • Je gegevens worden beveiligd verzonden met SSL encryptie.

Hulp nodig?

Bel ons op +32 496 39 38 32, dan geven we graag meer uitleg.